0

Espanjol doneo titulu Barseloni

Objavljeno: 11.05.13 u 23:51

ronaldo-espanjol-real

Barselona je i definitivno ponovo prvak Španije pošto je madridski Real u poslednjoj subotnjoj utakmici 35. kola odirgrao samo 1:1 na gostovanju Espanjolu, a kako je „kraljevski klub“ sada ima sedam bodova zaostatka za najvećim rivalom i svega još dve utakmice do kraja šampionata i toretski je izgubio titulu.

Domaći tim je do prednosti došao u 23. minutu preko Stuanija i držao je prednost punih 35 minuta, ali su onda na scenu stupili Modrić i Iguain da bi potonji na asistenciju prvog doneo izjednačenje Realu produživši tako nadu svom timu da bi mogao da dođe do pobede. Međutim kako se to nije desilo ispostavilo se da je Espanjol svom gradskom rivalu omogućio da sutra na utakmici protiv madridskog Atletika proslavi šampionsku titulu.