0

Atletiko siguran protiv Selte

Objavljeno: 08.05.13 u 22:28

Radamel-Falcao-Atletico-Madrid-Primera-Liga_2835116

Fudbaleri Atletika iz Madrida su u meču 36. kola Primere savladali  na gostovanju ekipu Selte sa 3:1

Atletiko je došao u vođstvo pogotkom Dijega Koste pet minuta pre kraja prvog poluvremena, a na 2:0 povisio je kapiten Huanfran posle dodavanja upravo Koste.

Selta je  u 84. minutu preko Augusta Fernandesa smanjila rezultat, ali je najbolji igrač gostiju Radamel Falkao otklonio sve sumnje oko pobednika pogotkom samo dva minuta kasnije.

Ovom pobedo „jorgandžije“ su obezbedile treću poziciju u Primeri i plasman u Ligu šampiona sledeće sezone.