0

Evandro zakuvao u Portugalu, odlučuje derbi!

Objavljeno: 06.05.13 u 23:29

evandro

Benfika je sama sebi zakomplikovala posao oko osvajanja titule, pošto su u meču 28. kola remizirali na Lužu sa Eštorilom 1:1 i tako pred veliki derbi sa Portom imaju samo +2 u odnosu na velikog rivala, a pritom gostuju na Dragau!

Benfika se naravno ispromašivala, a posle jedne 100% prilike koju je propustio Gaitan usledila je kazna u 58. minutu i gol Džefersona za šokantnih 0:1. Ipak, samo devet minuta kasnije Maksi Pereira je izjednačio i činilo se da će orlovi do preokreta, međutim isključen je Karlos Martins u 77. minutu i ostalo je 1:1.

Igrači i navijači Porta mogu samo da se zahvale Evandru i društvu na osvojenom bodu i da pokušaju da u O klasiku dođu do sva tri boda i samim tim do šampionske titule.