0

Nica slavila protiv Rena, Pejčinović opet asistirao

Objavljeno: 05.05.13 u 18:23

nemanja-pejcinovic

Nica je u preživela teško gostovanje Renu i to na kakav način ! Ekipa sa Azurne obale je slavila rezultatom 0:3 i sada se vratila na četvrto mesto koje vodi u Evropu, a kako se stvari u Ligi 1 odvijaju i treće mesto, koje donosi kvalifikacije za Ligu šampiona, više nije tako daleko.

Ono što je zanimljivo je to da je srpski defanzivac Nemanja Pejčinović ponovo zabeležio još jednu asistenciju. Nica je povela u 52.minutu, golom Daria Cvitaniča, kome je loptu dodao Pejčinović. Drugi gol je postigao ponovo Cvitanič u 74. minutu (iz penala) a konačan rezultat je postavio Botok u 84.minutu.

Obe ekipe su ostale sa po deset igrača na terenu. Crvene kartone su dobili Mavinga i Pejčinović. Srpski internacionalac je nedavno bio asistent kod gola Traorea na utakmici protiv Sošoa.