0

Goleada na Bernabeu

Objavljeno: 04.05.13 u 21:55

kaka-ronaldo-villarreal

U okviru 34. kola Primere fudbaleri Reala iz Madrida na svom stadionu pobedili su Valjadolid sa 4:3 (2:2).

Valjadolid je poveo u 8. minutu golom Oskara. Ipak, u 26. minutu Valijente je autogolom vratio Real u život, a šest minuta sasnije Kristijano Ronaldo preokrenuo na 2:1.

Nije prošlo ni pet minuta kada je Havi Gera doneo 2:2 ekipi Miroslava Đukića. U drugom poluvremenu na scenu je stupio Kaka kada je u 49. minutu povisio na 3:2, da bi četvrti gol za Real, a svoj 199. gol u dresu „kraljevskog kluba“ u 70. minutu postigao Ronaldo.

Poraz Valjadolida ublažio je Luis Sastre sjajnim golom sa distance u 87. minutu.