0

Dreksler pogodio za pobedu Šalkea

Objavljeno: 03.05.13 u 22:33

Dreksler

Fudbaleri Šalkea savladali su Borusiju u Menhengladbahu sa 1:0 golom Julijana Dreklera u 82. minutu.

Tokom prvog poluvremena nije bilo previše šansi. Menš je stvorio nekoliko prilika, ali je lopta završavala pored gola. Šalke je zapretio preko Kolašinca i Bastoša, ali je ter Štegen uspešno intervenisao. U 55. minutu Menš je imao izvanrednu šansu kada je Čaka šutirao sa distance i pogodio prečku. Nedugo zatim i Arango je pogodio okvir gola, ali mreže su i dalje mirovale. Kazna je usledila u 82. minutu kada je Julijan Dreksler postigao gol na asistenciju Rafaela i tako doneo bodove ekipi iz Gelzenkirhena.

Šalke je pobdeom u premijernom meču 32. kola došao do 52. boda i nalazi se na četvrtom mestu Bundeslige, dok je Borusija trenutno sedma sa 44 boda.