0

Sosijedad rasterao slepe miševe

Objavljeno: 28.04.13 u 23:03

Agirretxe Celta

Real Sosijedad je na svom terenu u utakmici 33. kola Primere savladao Valensiju sa 4:2.

Valensija je povela golom Soldada u 25. minutu igre,a na 1:1 izjednačio je Maritinez 10 minuta kasnije i sa tim rezultatom otišlo se na poluvreme.

Sve do 73. minutu nije višena nova promena rezultata a tada Kastro dovodi Sosijedad do prvog vođstva na utakmici. Tri minuta pre kraja regularnog dela meča Agireče je povisio prednost domaćih, ali je u 90. Jonas samnjio na 3:2.

Ipak Agireče svojim drugim golom na utakmici u 94. minutu otklonio je sve dileme oko pobednika ovog meča.

Sosijedad je četvrti na tabeli sa 58 bodova, dok je Valensija ovim porazom ostala na petoj poziciji sa 53 osvojenih boda.