0

Preokret Milana u režiji Pacinija

Objavljeno: 28.04.13 u 22:42

pazzini-milan1

Fudbaleri Milana teškom mukom i posle preokreta su u meču 34. kola Serija A savladali Kataniju na svom terenu 4:2.

Gosti su poveli u 26. minutu golom Legrotalje, da bi izjednačenje rosonerima doneo Flamini, igrao se 45. minut. Novu prednost igračima Katanije donosi Bergesio u 65. minutu, a potom je usledio preokret u režiji Pacinija.

Igrač Milana u svega dva minuta doneo je preokret svojoj ekipi i to golovima u 75. i 77. minutu igre. Konačnih 4:2 za ekipu Masimilijana Alegrija postavio je Mario Baloteli iz penala na samom kraju utakmice.

Milan je posle 34. kola treći na tabeli Serije A sa 62 boda, dok Katanija čvrsto drži osmu poziciju sa 48 bodova.