Vigan uzeo bod „pevcima“

Objavljeno: 27.04.13 u 18:07

Wigan Athletic v Tottenham Hotspur

Fudbaleri Vigana bili su nadomak velikog trijumfa nad Totenhemom koji je pred kraj meča ipak došao do boda.

Početak meča pripao je Totenhemu koji je poveo već u 9. minutu preko Gereta Bejla. Samo dva minuta kasnije izjednačio je Emerson Bojsi na asistenciju Šona Melounija. Vigan dolazi do vođstva na početku drugog poluvremena u 49. minutu golom Kaluma Mekmanamana, a bod „pevcima“ doneo je autogolom fudbaler Vigana Emerson Bojsi u 89. minutu.

Sautempton je doživeo težak poraz na svom terenu od Vest Bromviča rezultatom 0:3 (0:1).

Gosti su došli do vođstva u 7. minutu preko Forčuna. Romelo Lukaku je duplirao prednost u 67. minutu, a Šejn Long je postavio konačan rezultat u 77. minutu meča. Obe ekipe su meč završile sa desetoricom fudbalera na terenu pošto su isključeni Forčun i Foks.,

Everton je savladao Fulam na Gudison Parku sa 1:0 (1:0) golom Stivena Pijenara u 16. minutu.

Istim rezultatom slavio je Stouk Siti protiv Noriča, a pogodak je postigao Čarli Adam na asistenciju Pitera Krauča.