0

Liverpulova lekcija iz fudbala

Objavljeno: 27.04.13 u 20:39

nufc-liv

Fudbaleri Liverpula ponizili su Njukasl na Sen Džejms Parku i savladali ih sa 6:0 (2:0).

Već u 3. minutu Ager je doveo Liverpul u vođstvo od 1:0. Džordan Henderson je duplirao prednost gostiju u 17. minutu. Fudbaleri ekipe sa Enfilda su nastavili sa sjajnom partijom i u drugom poluvremenu, a Dani Staridž je u 54. minutu povećao na 3:0, a šest minuta kasnije isti igrač je postigao još jedan gol. Fabio Borini je povisio na pet golova razlike u 74. minutu, a konačan rezultat postavlja Džordan Henderson još jednim golom.

Liverpul se i dalje nalazi na 7. mestu Premijer lige, dok je Njukasl pao na 16. mesto.