0

Vratio se Markec

Objavljeno: 25.04.13 u 10:27

Partizan je u sredu u Zemunelu ugostio ekipu Omladinca i savladao je sa 9:1 (4:1), ali glavna vest sa ovog meča je povratak na teren Lazara Markovića koji je odigrao drugih 45 minuta i postigao jedan gol za crno-bele“.

Pored Markovića u listu strelaca upisali su se Mitrović koji je postigao tri pogotka, Živković je pogodio po dva puta, a Mitrović, Babić i Šćepović po jednom.

Partizan je u ovoj utakmici igrao sa dva poptuno različita tima, a samo je golman Živković odigrao svih 90 minuta.

Prvo poluvreme: Ž. Živković, M. Živković, Pajović, Ivanov, Volkov, Lovre, S. Marković, Ninković, Brašanac, Mitrović, Kojić.

Drugo poluvreme: Ž. Živković, Pauljević, Tomašević, Stanković, Lazevski, A. Živković, Babić, Eliomar, Jojić, Šćepović, L. Marković.

Crno-bele ovog vikenda očekuje veoma teško gostovanje u Novom Pazaru pošto domaćoj ekipi gori pod nogama te će na sve načine pokušati da osvoji sva tri boda protiv još uvek aktuelnog šampiona Srbije.