Evropske lige

Gece razočarao „milionere“

Aleksandar Milosavljević
Objavljeno: 23.04.13 u 12:48
Dortmundska Borusija je na svojoj zvaničnoj internet stranici potvrdila da će Mario Gece sledeće sezone igrati za Bajern, ali predsednik kluba Hans-Joakim Vacke nije mogao da sakrije razočarenje zbog takve odluke jednog od najboljih igrača tima.
„Razočarani smo. Mario i njegov savetnik su bili korektni prema nama i jasno su nam objasnili šta nameravaju da urade“ – rekao je Vacke.
Bajern je iskoristio klauzulu u Geceovom ugovoru sa Borusijom prema kojoj klub koji uplati 37 miliona evra na ime obeštećenja može da ga vodi.
PROČITAJTE OSTALE VESTI IZ RUBRIKE

BORUSIJA SLAVILA UPRKOS CRVENOM KARTONU: Kramarić precizan sa bele tačke!

DORTMUNDU SVE VIŠE INTERESANTAN LEKOVIĆ: Milioneri kontaktirali agenta defanzivca, evo o kakvoj se cifri radi!

BAJERN I BORUSIJA SE OTIMAJU OKO ZVEZDINOG KLINCA: Hoće li ‘crveno-beli’ uspeti da ga zadrže u Ljutice Bogdana?

NAJBOLJI KADET SRBIJE NAPUŠTA PARTIZAN BEZ OBEŠTEĆENJA: Najveći klubovi Evrope otimaju se oko krilnog fudbalera iz Vrbasa!
PROČITAJTE OSTALE VESTI IZ RUBRIKE
Najnovije
Najčitanije
Komentari

0 Komentara