0

Totenhem srušio Siti

Objavljeno: 21.04.13 u 16:46

dempsey

Fudbaleri Totenhema sjajnom igrom u finišu utakmice napravili su preokret protiv Mančester Sitija i slavili u 34. kolu Premijer lige sa 3:1 (0:1).

Gosti su vrlo brzo, već u 5. minutu došli do prednosti golom Nasrija. Osim gola Nasrija i par prilika za Teveza sa jedne odnosno Dempsija sa druge strane nije viđeno ništa značajnije.

Upravo je Dempsi doneo izjendačenje Totenhemu u 75. minutu igre. Taj gol kao da je preporodio domaće igrače koji su u sledećih devet minuta postigli još dva gola.

Prvo je Defo u 79. minutu savladao Harta, da bi to isto učinio Bejl, igrao se 85. minut utakmice.