0

Remi na Majorci

Objavljeno: 19.04.13 u 23:15

Majorka

Fudbaleri Majorke i Rajo Valjekana odigrali su nerešeno 1:1 u premijernom meču 32. kola španske Primere.

Veoma uzbudljivo bilo je na samom početku meča. Piti je doveo goste u vođstvo golom u 7. minutu. On je iskoristio na sjajan način centaršut Kasada i volejom sa 14 metara matirao golmana Majorke. Nedugo zatim domaći tim je uspeo da izjednači preko Alfara u 12. minutu koji se odlično snašao u šesnaestercu gostiju posle jednog kornera i izjednačio rezultat.

Podelom bodova i Rajo Valjekano i Majorka su napredovali za po jedno mesto, ali trebaju da se odigraju i ostali mečevi 32. kola tako da treba očekivati još promena na tabeli. Rajo je trenutno na 8. mestu sa 45 bodova, dok je Majorka na 18. mestu sa 28 bodova koliko ima i sedamnaesta Granada.