0

Ubedljivi crno-beli

Objavljeno: 17.04.13 u 21:23

CRVENA ZVEZDA-PARTIZAN-VATERPOLO

Vaterpolisti Partizana su savladali Spartak iz Volgograda sa 11:6 (3:2, 2:0, 3:2, 3:2) u prvom meču četvrtine finala Lige šampiona pa se može reći da će revanš u Rusiji biti samo formalnost.

Izabranici trenera Vlade Vujasinovića su kontrolisali meč od prvog do poslednjeg minuta, a najveća prednost je iznosila čak sedam golova kada su crno-beli vodili sa 11:4. To kao da ih je opustilo pa su gosti uspeli da sa dva pogotka ublaže poraz, no na kraju su došli do razlike koju bi pre meča verovatno bez razmišljanja prihvatili.

Najbolji pojedinac susreta bio je Gavril Subotić sa tri gola, po dva su postigli Dedović i Mandić, a po jedan Rackov, Čučković, Ćuk i Mitrović.