0

Trojka Reala u Bilbau

Objavljeno: 14.04.13 u 23:05

ronaldo

Fudbaleri Reala iz Madrida savldali su na gostovanju Ateltiko Bilbao sa 3:0. Već u drugom minutu gosti su poveli sjajnim golom Kristijana Ronalda iz slobodnog udarca.

Rano vođstvo gostima je omogućilo da se povuku i svoju šansu vrebaju iz kontre. Sa druge strane igrači Ateltika nikako nisu mogli da stvore izglednu priliku za gol.

Na drugi gol na utakmici čekalo se do 68. minuta a onda je Alonso uputio jednu loptu u kazneni prostor a Ronaldo glavom postigao svoj drugi gol na utakmici.

Murinjo je u 71. minutu umesto Benzeme na teren poslao Iguaina a ovaj je samo pet minuta kasnije postavio konačnih 3:0 za kraljevski klub.