0

Remi na Siciliji

Objavljeno: 14.04.13 u 14:37

ilicic

Utakmica 32. kola Serija A između Palerma i Bolonje završena je nerešenim rezultatom 1:1 (1:1). Slovenački internacionalac Josip Iličić doveo je Palermo u vođstvo u 5. minutu, a asistent prilikom gola bio je Fabricijo Mikoli.

Ovu prednost su domaći fudbaleri uspeli da sačuvaju tek nešto više od 10 minuta, jer je Manolo Gabiadini u 17. minutu utakmice doneo Bolonji izjednačenje.

Mogli su Sicilijanci u prvom poluvremenu ponovo do vođstva ali je u 42. minutu Mikoli pogodio stativu gostujućeg gola. U drugom delu igre i Bolonja je stvorila nekoliko izglednih prilika ali je na kraju ostalo 1:1.