0

Remi na Meaci

Objavljeno: 14.04.13 u 22:52

flamini

Fudbaleri Milana i Napolija podelili su bodove u okviru utakmice 32. kola Serija A, pošto su u Milanu odigrali nerešeno 1:1.

Rosoneri su poveli u 30. minutu golom Flaminija koji je sjajno iskoristio grešku odbrane Napolija i sa ivice kaznenog prostora poslao loptu u mrežu gostiju.

Samo tri minuta Milan je imao prednost, a onda je Hamšik odlično prošao po levoj strani i sjajno uposlio Pandeva kome nije bilo teško da savlada Abijatija.

Bili su Napolitanci blizu vođstva u 43. minutu kada je Kavani šutirao a golman Milana vrhovima prstiju sprečio pogodak.

Drugo poluvreme donelo je boreben fudbal i nekoliko pristojnih ih šansi ali treba izdvojiti detalj iz 72. minuta kada je strelac gola za domaće Flamini dobio crveni karton. Sam kraj utakmice doneo je novu priliku gostima da odnesu bodove sa Meace ali je Abijati prvo odbranio pokušaj Aremra, da bi potom usledio promašaj Kalaija.

Peskara – Sijena 2:3

Atalanta – Fiorentina 0:2

Palermo – Bolonja 1:1

Kaljari – Inter 2:0

Torino – Roma 1:2

Parma – Udineze 0:3

Đenova – Sampdorija 1:1

Kjevo – Katanija 0:0