0

Espanjol odneo bodove iz Pamplone

Objavljeno: 07.04.13 u 18:49

osasuna-espanjol

Fudbaleri Espanjola uspeli su da prekinu neprijatnu seriju od četiri vezana poraza u prvenstvenim duelima sa Osasunom pobedivši svog današnjeg domaćina u Pamploni u meču 30. kola Primere sa 2:0 (0:0).

Strelac prvog gola bio je Meksikanac Moreno u 51. minutu, koji je odlično reagovao na dodavanje Mubaraka, internacionalca iz Gane koji je u igru ušao u poluvremenu. Napori domaćeg tima da dođu makar do izjednačenja nisu bili uspešni, naprotiv. Činjenicu da su fudbaleri Osasune svim silama krenuli u napad iskoristio je Vakaso koji je pogotkom u prvom minutu nadoknade vremena stavio tačku na ovaj meč.

Trijumfom protiv Osasune gosti iz Barselone su se probili na 11. mesto sa 39 osvojenih bodova, dok će domaći tim ostati na 15. poziciji sa pet bodova više u odnosu na poslednjeg davljenika – ekipu Deportiva.