0

Atletiko sa dva igrača manje do boda

Objavljeno: 07.04.13 u 20:53

hetafe-atletiko

Hetafe i Atletiko u malom gradskom derbiju u okviru 30. kola Primere odigrali su meč bez golova – 0:0, podelivši tako bodove na ravne časti.

Moglo bi da se kaže da bi ovakvim ishodom mogle da budu zadovoljne obe ekipe pošto je Atletiko zadržao veliku prednost u odnosu na četvrtoplasirani Real Sosijedad, dok je Hetafe zacementiran u sredini tabele, ali sa velikim izgledima da se uključi u borbu za mesta koja vode u Ligu Evrope.

Ipak, pobedi je svakako bliži bio domaći tim pošto je poslednjih 20 minuta imao igrača više nakon što je Suarez u 72. minutu posle drugog žutog pazario crveni karton. U sudijskoj nadoknadi vremena na isti način meč je završio i Godin pa je Atletiko utakmicu okončao sa devet igrača u polju.