0

Uživo: JSL 22. kolo

Objavljeno: 06.04.13 u 17:26

Završene su sve utakmice subotnjeg programa 22. kola Jelen Superlige. Kragujevački Radnički je odneo bodove iz Subotice, Javor je uzeo bod na Karaburmi, a u ostalim mečevima domaće ekipe su ostvarile pobede, Jagodina ubedljivu protiv Rada, baš kao i Donji Srem protiv Novog Pazara, dok je BSK minimalnim trijumfom prekinuo seriju niškog Radničkog.

KRAJ – Spartak – Radnički 1923 1:2 (1:1)

KRAJ – Jagodina – Rad 3:0 (2:0), u samoj završnici poslednji gol za domaći tim postigao je Miloš Stojanović

KRAJ – OFK Beograd – Javor 1:1 (1:0)

KRAJ – BSK – Radnički Niš 2:1 (1:0)

KRAJDonji Srem – Novi Pazar 3:0 (1:0)

84. min – Gooool, Spartak – Radnički 1923 1:2, Marić je doveo goste u vođstvo

84. min – Gooool, BSK – Radnički Niš 2:1, Rogač je doneo novu prednost Borčancima

80. min – Gooool, Donji Srem – Novi Pazar 3:0, Damnjanović stavio tačku na ovaj meč

75. min – Gooool, OFK Beograd – Javor 1:1, Ivanjičani izjednačili preko Radivojevića, posle dve propuštene prilike Petra Grbića da duplira prednost domaće ekipe

67. min – Gooool, Donji Srem – Novi Pazar 2:0, Krunić je duplirao prednost Pećinčana, a Pazarci su ostali sa devet igrača na terenu pošto je isključen još jedan igrač gostiju.

60. min– Gooool, OFK Beograd – Javor 1:0, strelac za „romantičare“ Petar Grbić

56. min – Spartak igra sa fudbalerom manje pošto je Marko Adamović isključen zbog dva žuta kartona

55. min – Još jedan poništen gol za OFK Beograd, ponovo je Tufegdžić bio u ofsajdu

54. min – Gooool, BSK – Radnički Niš 1:1, strelac za goste bio je Aleksandar Jovanović

U subotnjem popodnevnom terminu igra se pet utakmica 22. kola Jelen Superlige Srbije, a na poluvremenu su bili sledeći rezultati:

OFK Beograd – Javor 0:0
Jagodina – Rad 2:0
Donji Srem – Novi Pazar 1:0
BSK – Radnički(N) 1:0
Spartak – Radnički 1923 1:1

Na Karaburmi u duelu OFK Beograda i Javora nije bilo golova. Oba tima su po jednom pogađale mrežu protivničkog tima, ali su oba pogotka poništena zbog ofsajda

Jagodina golovima Stojanovića u 15. i 29. minutu vodi sa 2:0 protiv Rada koji je u očajnoj formi u prolećnom delu sezone.

Donji Srem na svom stadionu u Pećincima vodi sa 1:0 protiv Novog Pazara. Strelac jedinog gola bio je Janković iz penala u 37. minutu, a od tog momenta gosti imaju i igrača manje pošto je isključen Bulatović.

BSK u Borči vodi protiv niškog Radničkog golom Živanovića od 22. minuta i preti da prekine neverovatnu seriju Reala sa Nišave od pet vezanih prvenstvenih pobeda.

Spartak je u Subotici poveo golom Šarca protiv Radničkog 1923, ali su Kragujevčani preko povratnika u tim Spalevića uspeli da izjednače na 1:1 u 38. minutu.