0

Bronza za Ivanu, svetski rekord Andree

Objavljeno: 05.04.13 u 12:13

ivana-maksimovic

Reprezentatvka Srbije u streljaštvu, olimpijska vicešampionka Ivana Maksimović osvojila je danas bronzanu medalju u gađanju vazdušnom puškom na Svetskom kupu u Čangvonu, u Južnoj Koreji. Ona je u finalu pogodila ukupno 164,7 jrugova.

Naša druga predstavnica na ovom takmičenju Andrea Arsović zauzela je sedmo mesto u finalu sa 81,4 kruga,a prethodno je u kvalifikacijama oborila svetski rekord.

Zlato je pripalo Kineskinji Lijusi Vu sa, a srebro Nemici Silviji Rahl. U gađanju sportskim pištoljem, Zorana Arunović zauzela je peto mesto, a Jasna Šekarić osmo.