0

OFK do prve prolećne pobede, Nišlije slavile u Smederevu

Objavljeno: 30.03.13 u 16:27

U subotnjem popodnevnom terminu odigrano je pet utakmica 20. kola Jelen Superlige, a zanimljivost je da je samo Radnički preko Vladana Binića uspeo da postigne gol u gostima što je ujedno donelo pobedu niškoj ekipi u Smederevu.

OFK Beograd je do prve prolećne pobede u prolećnom delu sezone došao golom levog beka Vasiljevića i to samo četiri minuta. Istim rezultatom završen je meč u Borči gde je BSK savladalo ekipu Rada pogotkom Jovanovića, a „građevinari“ gotovo da nisu ni imali šansu da dođu do poravnanja pošto su celo drugo poluvreme igrali sa fudbalerom manje.

Selidba u Pećince prijala je ekipi Donjeg Srema koja je pred svojim navijačima deklasirala ivanjički Javor sa 3:0, a do značajne pobede došao je i Spartak u duelu sa Novim Pazarom. Junak utakmice u Subotici bio je Đorđe Despotović koji je pored pogotka uspeo da izbori i penal što mu je po izlasku iz igre donelo aplauze celog stadiona.

OFK Beograd – Sloboda 1:0 (0:0)