0

Revanš Makedonkama

Objavljeno: 23.03.13 u 17:20

Sanja Damnjanovic 2

Ženska rukometna reprezentacija Srbije savladala je selekciju Makedonije sa 32:25 (12:13) u drugom prijateljskom meču u Kragujevcu, osvetivši se za poraz u prvom duelu (25:27).

Odlično drugo poluvreme naših najboljih rukometašica, presudilo je borbenim Makedonkama, koje su i u ovom meču diktirale tempo u prvih 30 minuta. U nastavku su izabranice selektora Saše Boškovića zaigrale, pre svega, odlično u odbrani, iz čega su proizašli laki golovi i kvalitetnija igra u napadu.

Najefikasnija u redovima naše reprezentacije bila je Sanja Damnjanović sa osam golova, dok su Svetlana Ognjenović i Andrea Lekić šest puta bile precizne. Kod Makedonki, Biljana Crvenkoska je šest puta zatresla mrežu.