0

Puki zaustavio furiju

Objavljeno: 22.03.13 u 22:51

Spanija

Iznenađenje večeri u kvalifikacijama za SP priredila je Finska koja je remizirala sa Španijom u Hihonu 1:1. Potpuno neočekivan rezultat, a sada su Francuzi u mnogo boljoj poziciji u grupi I.

Jako slaba predstava crvene furije, koja je prva došla do vođstva golom Serhija Ramosa u 49. minuta posle centaršuta Davida Silve. A u 79. minutu usledio je šok za navijače Španije, ali i za sve kladioničare – Temu Puki je postigao izjednačujući gol. Nisu uspeli Španci do kraja meča da postignu još jedan gol i dou do veoma važna tri boda.

Španija je sada pala na drugo mesto sa osam bodova, jer je Francuska verovatno došla do tri boda protiv Gruzije (meč je još u toku, ali petlovi vode sa 3:1)