Ostali sportovi

Stigla bronzana Dragana

dragana-tomasevic-bronza

Dragana Tomašević se u utorak vratila sa završenog Kupa Evrope u Španiji u Kasteljonu, gde je u disciplini bacanje diska zazuzela treće mesto. Srpska reprezenentativka je u trećoj seriji bacila je 61.12 metra što je bilo dovoljno za bronzanu medalju.

„Zadovoljna sam početkom sezone. Medalju smo planirali. U jakoj konkurenciji zajedno sa Olimpijskom prvakinjom Sandrom Perković, uspela sam da osvojim bronzu i zauzmem treće mesto. Zahvalila bih se Atletskom Savezu Srbije.  Ovo je odlična najava pred Svetsko prvenstvo u Moskvi, na kojem očekujem ulazak u finale“ – izjavila je Dragana Tomašević.

Draganina bronzana medalja je kruna završetka zimske atletske sezone tokom koje je reprezentacija Srbije osvojila i dve medalje na Evropskom prvenstvu u Geteborgu, Asmir Kolašinac zlatnu u basanju kugle, a višebojac Mihail Dudaš bronzanu u sedmoboju.

0
0

Komentari

  1. jBJ6596eSBo258n каже:

    When I first saw this title Stigla bronzana Dragana | HotSport – Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme on google I just whent and bookmark it. This is the reverse image1

    0
    0
  2. GraysonQY каже:

    just stopping by to say hello
    [url=https://www.youtube.com/watch?v=fCi2eX0hvHE]this video[/url]

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...