Srpski teniser završio učešće na čelendžeru u Sarajevu

Koroljev eliminisao Lajovića

Objavljeno: 13.03.13 u 19:12

Dusan Lajovic

Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u četvrtfinale čelendžera koji se za nagradni fond od 30.000 igra u Sarajevu pošto je u meču 2. kola poražen od Kazahstanca Jevgenija Koroljeva sa 2:0, po setovima 7:5, 6:3, posle 72 minuta igre.

Nakon velike borbe Koroljev je u samoj završnici prvog seta iskoristio jednu od dve ukazane brejk prilike kako bi taj deo igre rešio u svoju korist, dok na drugoj strani Lajović nije imao šansu da oduzme servis protivniku.

Slična situacija je viđena i u drugom delu igre s tom razlikom da je Kazahstanac ovog puta nešto ranije stekao prednost, da bi je potom sigurnom igrom sačuvao do kraja i tako rešio meč u svoju korist.