0

Dauda se nameće

Objavljeno: 13.03.13 u 18:35

dauda-zvezda-jedinstvo

Sa tri postignuta pogotka na prijateljskoj utakmici protiv ubskog Jedinstva, koju je sa 4:1(3:0) u svoju korist rešila Crvena zvezda, Abiola Dauda je ozbiljno istakao kandidaturu za mesto u startnoj postavi crveno-belih.

Nigerijac je pogotke postigao u 11., 42. i 50. minutu, a pre njega se u listu strelaca upisao i Miloš Dimitrijević koji je  na samom startu meča golom iz penala doveo Zvezdu u vođstvo. Jedini pogodak za Jedinstvo postigao je Stojanović.

Zvezda je na ovoj utakmici igrala u sledećem sastavu: Vesić, Spajić, Jovanović, Krneta, Reljić, Mijailović, Dimitrijević, Čikić, Asamoa, Ožegović i Dauda, a u drugom poluvremenu u igru su ušli Đorđev, Stojković, Ristić, Lazić i Tišma.