0

Slavlje Radovića i Ljuboje

Objavljeno: 09.03.13 u 08:26

Miroslav Radović

Fudbaleri Legije pobedili su na strani ekipu Podbeskidže sa 2:1 u 18. kolu poljskog šampionata i nastavili pohod ka tituli.

Legija je na veoma teškom gostovanju došla do 11. pobede ove sezone, pa tim iz Varšave sada ima pet bodova više od Leha i Polonije, ali i utakmicu više od svojih najbližih rivala.

U timu iz Varšave ponovo je odličnu partiju pružio Miroslav Radović.

Posle prvog poluvremena u kojem su mreže mirovale, Legija je povela preko Saganovskog u 53. minutu, ali je domaći tim izjednačio preko Demjana u 74. Ipak, nije se dugo čekalo na odgovor tima iz Varšave, pošto je Vavržinjak vratio prednost gostima, a kasnije se ispostavilo da je to bio konačan rezultat utakmice.

Pored Radovića, ceo meč u dresu Legije odigrao je i Danijel Ljuboja.

Fudbaleri Legije naredni meč u poljskom šampionatu igraju u petak, kada čekaju Gornik, ali već u utorak u Kupu gostuju Olimpiji.