Srpski reprezentativac doneo bod timu iz Bremena u Menhengladbahu

Ignjovski: Pokazali smo da smo pravi tim

Objavljeno: 09.03.13 u 22:07

VfL Borussia Moenchengladbach v SV Werder Bremen - Bundesliga

Fudbaleri Verdera su posle tri uzastopna poraza uspeli da izvuku bod na teškom gostovanju Borusiji iz Menhengladbaha igrajući 1:1.

Najveće zasluge za remi koji će pre svega na psihološkom planu pozitivno uticati na „zelene“ iz Bremena idu reprezentativcu Srbije Aleksandru Ignjovskom. Ne samo što je bio jedan od najzapaženijih na terenu tokom čitavog meča, već je posle gola Mlape u 72. minutu podigao ekipu i golom odneo bod iz ovog duela.

„Srećan sam zbog prvog gola koji sam postigao u dresu Verdera. Bilo je dobro večeras, ali mislim da smo mogli da odnesemo sva tri boda. Pokazali smo da smo pravi tim“ – istakao je Ignjovski.

Vezista Verdera je savladao golmana Štegena u 77. minutu kada je naleteo na centriranu loptu Belgijanca Kevina De Brujnea. Srpski reprezentativac koji je ove sezone pokazao da može da odigra na više različitih pozicija na terenu, ponovo je istakao da mu je najbitnija stvar da pomaže timu da ima uspeha.

„Promenio sam mnogo pozicija ove sezone i gde god da me je trener stavljao ja sam pokušavao da uradim sve kako bih pomogao ekipi da stigne do pobede“ – zaključio je Ignjovski.

Verder u 26. kolu 16. marta dočekuje Grojter Firt.