0

Rezervisti se mučili sa Zemuncima

Objavljeno: 07.03.13 u 18:32

ninkovic-nikola-penal-fotopartizan

Stručni štab Partizana koristi svaku priliku da proveri igrače koji imaju manju minutažu u prvenstvenim utakmicama pa je tako danas odigran kontrolni meč protiv Zemuna u kojem su crno-beli golom Aškovskog u poslednjim momentima utakmice trijumfovao sa 2:1 (0:0)

Zemun je došao u vođstvo u 59. minutu golom Savić iz penala, da bi crno-beli izjednačili na isti način pošto je „pokajnik“ Nikola Ninković osam minuta kasnije uspešno realizovao jedanaesterac. Tačku na ovaj meč stavio je Aškovski koji je preduhitrio sudiju postigavši pogodak posle odbitka nakon što je golman Zemuna odbranio udarac Babiću.

Za Partizan na utakmici protiv Zemuna igrali su: Živković (Petrović od 46′), Miljković (Živković od 46′), Volkov (Aškovski od 46′), Ostojić, Tomašević, Smiljanić (Lovre od 46′), Jojić, Ninković (Volkov od 75′), Leo, Babić, Knežević.