0

Osasuna šokirala Levante

Objavljeno: 25.02.13 u 22:54

Levante - Osasuna

U poslednjem meču 25. kola Osasuna je kao gost savladala Levante sa 2:0 i došla do druge pobede van Pamplone u sezoni. Potpuno neočekivano je Osasuna upisala ovde tri boda, a golovi koji su odlučili pobednika pali su u samom finišu meča, kada je Masud pogodio suprotan ugao gola Navasa sa 20-tak metara, a zatim je Sola dokusurio protivnika u četvrtom minutu nadoknade.

Levante je u prvom poluvremenu propustio nekoliko sjajnih prilika i to im se obilo o glavu, a u drugom poluvremenu su delovali potpuno nezaintereseovano. Mendelebar, trener Osasune, je napravio odlične izmene, a tome u prilog ide i to što je strelca odlučujućeg gola uveo sa klupe u 80. minutu.

Osasuna je sa ova tri boda došla do 14. mesta i ima 28 bodova, a Levante ostaje 10. sa 34 boda.