0

Pobeda i sad mirno kući

Objavljeno: 19.02.13 u 19:38

partizan-koper
Poslednju proveru fudbalera Partizana u Sloveniji obeležili su pobeda nad ekipom Kopra rezultaom 2:1 (1:0), fenomenalan gol iz slobodnog udarca Marka Šćepovića, kao i nekoliko promašaja Nemanje Kojića.

Šćepa je postavio konačan rezultat u 72. minutu, neposredno pre toga u 57. minutu Bredaski je poravnao rezultat, dok je prvi pogodak na meču postigao Aleksandar Miljković u 21. minutu susreta.

Sve u svemu, dobar rezultat u generalnoj probi pred početak prolećnog dela sezone, a crno-beli se danas vraćaju u Beograd gde će u narednih nedelju dana finalizovati sve ono urađeno na Tari, u Antaliji i Sloveniji.