0

Pobeda Frajburga, remi u Augzburgu

Objavljeno: 10.02.13 u 19:33

Krmaš-Frajburg

Odigrana su poslednja dva meča 21. kola Bundeslige, Augzburg i Majnc su podelili bodove (1:1), dok je Frajburg savladao ekipu Fortune (1:0).

Majnc je na gostovanju u Augzburgu odlično započeo meč, poveo golom Adama Šalaija, imao sve u svojim rukama, ali je u nadoknadi vremena u prvom delu ostao sa desetoricom jer je isključen Parker. Augzburg je do izjednačenja došao u 57. minutu preko Saše Moldersa, ali do kraja meča nisu uspeli da dođu do još jednog gola, tako da ostaju na 17. poziciji sa 15. bodova.

Frajburg je dočekao Fortunu iz Dizeldorfa i dugo se mučio, ali je na kraju ipak osvojio sva tri boda golom Krmaša u 87. minutu.