0

Espanjol držao čas na San Mamesu

Objavljeno: 10.02.13 u 21:13

espanjol-slavlje
U meču 23. kola Primere Espanjol je kao gost savladao Atletik Bilbao sa čak 4:0 i naneo jedan od najtežih poraza ekipi Marsela Bijelse na San Mamesu u poslednje vreme.
Očajna igra Baskijaca, koji nisu imali šansi protiv raspoloženog i preporođenog Espanjola nakon dolaska na mesto trenera Havijera Agirea.

Espanjol je poveo u 28. minutu nakon što je Simao proigrao Morena i tim rezultatom se otišlo na pauzu. A u drugom poluvremenu umesto probuđenog Bilbaoa, videli smo neki još uspavaniji i usporeniji. Espanjol je sve to iskoristio i golovima Viktora Sančeza, Stuanija i Verdua došao do ubedljivog trijumfa.

Espanjol je sada 13. na tabeli sa 28 bodova, dok je Bilbao na jednoj poziciji ispod sa dva boda manje.