0

Remi Sitija i Liverpula

Objavljeno: 03.02.13 u 19:47

Aguero

Odličan meč imali smo prilike da vidimo na „Itihadu“ gde su Mančester siti i Liverpul odigrali nerešeno 2:2.

Četa Roberta Manćinija dolazi do prednosti golom Edina Džeka u 23. minutu utakmice. Uspeli su „građani“ prednost da zadrže tek nekih 5. minuta jer je Staridž poravnao rezulatat, pa se sa 1:1 otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu sve do 73. minuta mreže su mirovale, a onda je kapiten Liverpula Stiven Džerard doneo prednost svojoj ekipi sjajnim udarcem sa oko 20 metara.

Da makar bod ostane u Mančesteru postarao se Aguero koji je u 78. minutu postavio konačnih 2:2 posle očajne intervencije Rejne.