0

Geret Bejl čuvar Totenhema

Objavljeno: 03.02.13 u 16:34

Bejl

Totenhem je slavio u meču 25. kola Premijer lige protiv Vest Bromvič Albiona sa 1:0.

Gosti iz Londona su konstantno napadali, ali nisu uspeli ništa konkretno da urade u prvom poluvremenu. Jedna šansa Gereta Bejla i to je bilo to, a domaći fudbaleri su na ovom meču svoju šansu tražili u kontranapadima.

Na početku drugog poluvremena u 48. minutu, makedonski fudbaler Goran Popov dobija crveni karton zbog pljuvanja Kajla Vokera. Balkanski mentalitet je proradio u bivšem fudbaleru Crvene zvezde i on je svojoj ekipi presudio na ovom meču. Jedini raspoloženi fudbaler Totenhema bio je Geret Bejl koji je u 67. minutu stvorio sebi prostor i sa 18 metara savladao golmana Bena Fostera i svojoj ekipi doneo tri boda.

Totenhem je i dalje četvrti sa 45 bodova, dok su fudbaleri Vest Bromvič Albiona pali na 9. poziciju na tabeli engleske Premijer lige.