0

Rukavina matirao Đukića

Objavljeno: 26.01.13 u 19:56

Levante Valjadolid
Valjadolid je poražen u okviru 21. kola Primere na gostovanju protiv Levantea sa 2:1, a imaće Miroslav Đukić za čim da žali.
Valjadolid je došao do prednosti u 8. minutu, a Levante već nekoliko kola ne liči na tim koji je u gornjem delu tabele i koji se bori za izlazak u Evropu. I nije Levante mnogo toga pokazao u prvom poluvrmeenu, ali sjajno izveden slobodnjak Barkera u 44. minutu donosi im izjednačenje. U drugom poluvremenu izjednačena igra, a kada su svi pomislili da će se meč završiti nerešenim rezultatom Antonio Rukavina postiže autogol u 90. minutu za pobedu Levantea.
Levante je sada peti sa 33 boda, a Valjadolid ostaje deseti sa 28 bodova.