0

Atletiko sa +2 ide u Sevilju

Objavljeno: 17.01.13 u 23:53

falkao

U prvom meču četvrtfinala Kupa kralja Atletiko Madrid je na Visente Kalderonu savladao Betis sa 2:0 i ima solidnu prednost pred revanš koji je na programu sledeće nedelje.
Atletiko je brzo došao do 2:0 golovima Radamela Falkaoa i Felipea Luiza za samo 23 minuta meča, ali su onda stali i čak prepustili inicijativu gostima. Imao je Betis u jednom napadu tri sjajne šanse, ali je Tibo Kurtoa na neverovatan način sve uspeo da odbrani.
Atletiko je uspeo da zadrži prednost u drugom poluvremenu, nisu primili gol i sada mirno putuju na revanš u Sevilju. Betisu je potrebno da odigra mnogo bolje u revanšu i da se nada ada Simeone neće pustiti Falkaoa na teren, jer Tigar kad je u igri Madriđani daju gol pod obavezno… To bi značilo da Betis mora da postigne četiri kako bi prošao, a to neće ići nimalo lako.