0

Fenomenalan gol Matića u derbiju

Objavljeno: 13.01.13 u 23:48

Meč je obeležio sjajan pogodak našeg internacionalca Nemanje Matića u desetom minutu za 1:1.

Pre toga je Porto poveo golom Mangale posle centaršuta Mutinja iz slobodnog udarca.. Ipak je Matić posle kornera postigao fantastičan gol i poravnao rezultat. Već u 14. minutu gosti ponovo dolaze u prednost preko Martinesa i velike greške u odbrani Benfike. Ali opet su domaći brzo poravnali, ovaj put preko Gaitana udarcem sa ivice kaznenog prostora u 16. minutu.

Porto je dobro kontrolisao sredinu terena tokom celog i domaći su bili primorani na duge lopte, ali kiša golova je završena u 16. minutu i do kraja je rezultat ostao 2:2.

Oba večerašnja rivala su i dalje neporaćeni stim što Benfika ima tri boda više a Porto utakmicu manje.