0

Ronaldo oduvao Seltu

Objavljeno: 09.01.13 u 23:25

Ronaldo

Madridski Real se osvetio Selti za poraz u prvom meču osminefinala Kupa kralja od 2:1 i na Santijago Bernabeu ih porazio sa 4:0 uz hettrik Kristijana Ronalda. Sjajni Portugalac je sam rešio meč, a prvi pogodak dao je već u trećem minutu udarcem sa oko 30 metara iskosa sa leve strane, U prvom poluvremenu psotiže još jedan gol, a jedan koji je bio potpuno čist mu je poništen. Imala je Selta svoju priliku, jer je kod rezultata 2:0 isključen Serhio Ramos, ali je kraljevski klub i sa desetoricom dao još dva komada do kraja. Prvo je Ronaldo postigao treći gol u 87. minutu, da bi konačan rezultat postavio Kedira.
U četvrtfinale plasirala se i Saragosa koja je i u drugom meču bila bolja od Levantea, sada sa 2:0 (u prvom duelu 1:0). Golove za Saragosu postigli su Zukulini i Montanjes,