0

Rajo lako do pobede

Objavljeno: 07.01.13 u 21:52

piti

Rajo Valjekano je prvi put ove sezone uspeo da veže tri pobede, pošto su u psolednjem meču 18. kola Primere sa 3:1 savladali Hetafe na Tereza Rivero stadionu. Odlična igra Raja, koji je za 52. minuta igre došao do 3:0 izuzetno ubedljivom igrom.

Rajo je poveo u 14. minutu golom Bangure, a asistent je bio Roberto Trashoras. Usledila su zatim dva gola odličnog Pitija, koji je tako došao do svog osmog gola u sezoni. Sve što je Hetafe uspeo da uradi jeste da psotigne počasni pogodak i to preko Paka Alkasera u 65. minutu, a sedam minuta kasnije gosti su ostali sa desetoricom zbog isključenja Mičela.

Rajo Valjekano je sada sedmi sa 28 bodova i istakli su kandidaturu za igranje u Evropi, a Hetafe je na desetom mestu sa 24 boda.