0

Marsej se priključio Lionu i PSŽ-u

Objavljeno: 23.12.12 u 23:37

Ajev

Šampionat Francuske će ove sezone biti izuzetno zanimljiv, jer su u ovom momentu posle 19. kola (dakle, završen jesenji deo sezone) tri tima na deobi prvog mesta sa po 38 bodova! PSŽ je još u petak savladao Brest u gostima sa 3:0, istim rezultatom je Lion savladao Nicu, a večeras je Marsej sa 1:0 savladao Sent Etjen.
Gol odluke postigao je Andre Ajev u prvom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena, a asistirao mu je defanzivac Rod Fani. Sent Etjen je u velikom padu forme i ovo je peti ligaški meč u nizu na kome nisu pobedili.
Trenutno je zbog gol razlike prvi PSŽ (+24), drugi je Lion (+16), a treći Marsej (+4)