0

Saragosa iznenadila Bilbao

Objavljeno: 22.12.12 u 23:54

Helder-Postiga

Odigran je poslednji meč 17. kola Primere, Saragosa je kao gost savladala Atletik Bilbao sa 2:0. Veliko iznenađenje na San Mamesu, mada kako igraju Baskijci ove sezone ni ovaj rezultat ne treba nikoga da čudi.

Opet je Bijelsa ostavio Ljorentea na klupi, počeo sa Adurizom, a Saragosa je odigrala jako dobar meč i upisala trijumf. Aponjo je doveo goste u vođstvo iz jedanaesterca u 31. minutu, da bi tri minuta pre kraja prvog poluvremena pogodio i Helder Postiga.

Stefan Babović je u igru ušao umesto Zukulinija u 74. minutu kod gostiju, a Bijelsa je Ljorentea uveo u 69.
Saragosa je sada pretekla Bilbao na tabeli i nalazi se na 12. mestu sa 22 boda, dok su Baskijci jedno mesto iza sa bodom manje.