1

Peskara do tri boda u nadoknadi

Objavljeno: 21.12.12 u 20:06

romulo

Odigran je prvi meč 18. kola Serije A, Peskara je na svom terenu savladala Kataniju sa 2:1, a gol odluke je postignut u 95. minutu kada je svoj prvi pogodak u sezoni dao Brazilac Romulo Tonjo.

Peskara je prva došla do vođstva golom Čelika u 23. minutu, ali je Barijentos samo 12 minuta kasnije izjednačio rezultat posle asistencije Izka. Ali pala je koncetracija gostima u samom finišu, pa je Peskara uzela sva tri boda.

Peskara je pobegla iz zone ispadanja i sada sa 17 bodova zauzimaju 15. mesto, dok Katanija ostaje osma sa 25 bodova.