1

Rozental slomio Šalke

Objavljeno: 15.12.12 u 20:32

Gol Rozentala

U poslednjem meču današnjeg programa  17. kola Bundeslige Frajburg je u Gelzenkirhenu pobediio Šalke sa 1:3 (1:2).

Šalke je prvi poveo u 20. minutu golom Džefersona Farfana, ali je šest minuta kasnije Rosental izjednačio.

Frajburg dolazi do prednosti u 32. minutu golom Šmida, da bi u 61. minutu meča Rozental svojim drugim golom na meču postavio konačnih 1:3.

Do kraja utakmice viđena su i dva isključenja. Prvo je dvostruki strelac Rozental morao da napusti meč zbog drugog žutog kartona u 81. minutu, da bi samo minut kasnije istu sudbinu doživeo napadač Šalkea Klas Jan Huntelar.