0

Remi Hetafea

Objavljeno: 15.12.12 u 20:01

Diego Kastro

U okviru mečeva 16. kola španske Primere, duel između Hetafea i Osasune završen je nerešeno 1:1, dok je Majorka na svom terenu poražena od Atletik Blibaoa minimalno 0:1.

Prštalo je na sve strana na meču Hetafea i Osasune ali ne od golova već od žestokih startova, pa je viđeno sedam žutih i jedan direktan crveno karton koji je dobio igrač gostiju Armenteros.

Golovi su pali te u poslednjih pet minuta meča. Prvo je Osasuna povela golom Sola u 85. minutu, a bod Hetafeu doneo je Kastro u 90. minutu iz penala.

Posle katastrofalnog poraza u Kupu od Sevilje, Majorka je prikazala još jedno bledo izdanje na svom stadionu, a ovog puta poraženi su Atletik Bilbaoa. Pobedonsoni gol za goste postigao je Aduriz u 11. minutu meča.

Večeras se još sastaju Granada – Real Sosijedad i Sevilja – Malaga.