0

Malaga otresla Sevilju

Objavljeno: 15.12.12 u 23:53

Malaga

Odigran je i poslednji meč dana kada je u pitanju 16. kolo Primere, Malaga je kao gost slavila protiv Sevilje sa 2:0.

Posle prvih 45 minuta ovog derbija nije bilo golova, a na samom startu drugog dela igre pogađa Martin Demikelis posle centaršuta Hoakina, a u 70. minutu sjajan pas Iska u prazan prostor za Hoakina kog u kaznenom prostoru ruši Fazio. Penal i crveni karton, gore nije moglo. Loptu je na belu tačku stavio Eliseu i pogodio za 2:0! Do kraja meča je Malaga mogla da postigne još koji gol, ali je Saviola u dva navrata bio sebičan.

Malaga ostaje na četvrtom mestu sa 28 bodova, dok je Sevilja sada 12. sa 19 bodova.