0

Petardirana Majorka

Objavljeno: 12.12.12 u 22:14

Negredo

Fudbaleri Sevilje na gostovanju su razbili Majorku rezultaotm 0:5 (0:3) u prvih utakmica osmine finala Kupa Kralja. Negredo je golovima u 13. i 18. minutu nagovestio brodolom Majorke. Madel je u 26. minutu povisio na 3:0, a golovima Botije u 47. i Rodrigeza u 85. gosti su stigli do konačnih 0:5.

Barsa je rutinski izašla na kraj sa Kordobom, bilo je 0:2, a oba gola dao je sjajni Lionel Mesi u 11. i 74. minutu.

U trećem meču odigranom u terminu od 20 časova Atlitik Bilbao je na svom stadionu izvukao remi protiv Eibara bilo je 1:1. Gosti su već u 2. minutu poveli golom Arubarene iz penala, a veliku senzaciju sprečio je Aduriz golom u 89. minutu meča.

Večeras se još sastaju Atletiko Madrid – Hetafe i Selta – Real.