0

Mlekadžije ispale iz Kupa

Objavljeno: 12.12.12 u 21:30

Parma vs. Catania - Tim Cup 2012-2013

Fudbaleri Parme ispali su iz Kupa Italije nakon što su na svom stadionu u meču osmine finala poraženi od Katanije posle penala 5:4

Parma je povela već u 12. minutu meča, golom Pabona, ali je ovo vođstvo uspela da održi tek u narednih sedam minuta.

Tada je dosuđen jedanaesterac za goste koji je u gol pretvorio Lodi za 1:1. Taj rezultat se nije menjao sve do penal-serije, kada su gosti sa Sicilije bili bolji sa bele tačke i izborili plasman u četvrtfinale.

U sredu se igra još jedan meč osmine finala, u Torinu se od 21:00h sastaju Juventus i Kaljari.